in

Кулемзина Татьяна Владимировна

Кулемзина Т.В.
Ученая степень: Доктор медицинских наук
Ученое звание: Профессор

Автор 243 наукових публікацій, в тому числі, 4 монографій, 3 підручників, 1 винаходу.

Напрямок наукових досліджень – використання рефлексотерапії, гомеопатії, фітотерапії, гірудотерапії, мануальної терапії у лікуванні окремих хвороб, розробка схем лікувальних заходів для комплексної реабілітації хворих із серцево-судинними, гастроентерологічними, неврологічними захворюваннями та травматологічних хворих, в тому числі і дітей.
 
Завідувачка курсу нетрадиційної медицини Донецького національного медичного університету ім. М.Горького.
 
Викладає рефлексотерапію, гомеопатію, фітотерапію, мануальну терапію, гірудотерапію студентам, лікарям-інтернам та лікарям-курсантам. 
 
Лікар вищої категорії з рефлексотерапії. Позаштатний спеціаліст-рефлексотерапевт ОУОЗ Донецької облдержадміністрації.

Протягом багатьох років працює на посаді лікаря-рефлексотерапевта за штатним розкладом ДЗ «Дорожня клінічна лікарні»  ДП «Донецька залізниця». Дорожній спеціаліст-рефлексотерапевт медичної служби Донецької залізниці.

Постійно приймає особисту участь в українських науково-практичних конференціях та міжнародних конгресах і симпозіумах в якості співголовуючої та члена оргкомітетів.

Член Національної науково-координаційної Ради України з питань народної і нетрадиційної медицини, член Асоціації фахівців з народної і нетрадиційної медицини, член Української академії традиційної східної медицини і культури, член Української Асоціації рефлексотерапії та медичної акупунктури.

Нагороджена ПОЧЕСНОЮ ГРАМОТОЮ Донецького міського голови, ПОДЯКОЮ Міністра охорони здоров’я України, ПОДЯКОЮ Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я, ПОЧЕСНОЮ ГРАМОТОЮ Донецької обласної Ради, ПОЧЕСНИМ ЗНАКОМ Донецької залізниці.

Приймала участь в якості члена робочої групи МОЗ України з розробки Державної програми з розвитку народної і нетрадиційної медицини. Наразі є членом робочої групи МОЗ України з розробки стандартів надання медичної допомоги з рефлексотерапії та нетрадиційної медицини.

Академік Европейської Академії природничих наук (Німеччина). Магістр Міжнародної Академії економічних та соціальних наук (Италія). Почесний професор Европейського університета перепідготовки в галузі медицини, екології та психології (Німеччина).

Член Міжнародної організації «Натуропатія без меж» (Німеччина). Нагороджена дипломом «Натуропат Європи», медаллю Роберта Коха, Європейським орденом Чести, медалями Миколи Пирогова, Марії Терезії, Святого Георгія (Німеччина).

Другие члены ассоциации