in

Ханенко Наталья Васильевна

Ханенко Н В
Год рождения: 12 Июля 1974 года
Образование: невролог, рефлексотерапевт
Ученая степень: кандидат медицинских наук
Ученое звание: доцент
Место работы: г.Киев, кафедра неврологии и рефлексотерапии НМАПО им.Шупика П.Л.

 

           Ханенко Наталія Василівнанародилась 12 липня1974 р на Іванофранківщині. Середню освіту здобула в Рожнятівській середній школі (1981-1991рр.). З 1992р. по 1998р. - навчання в Українській медичній стоматологічній академії м. Полтави. У 1998–1999 рр. проходила  інтернатуру з неврології при 1-й міській клінічній лікарні м. Полтави з очним циклом при кафедрі неврології Української медичної стоматологічної академії м.Полтави. В цей же період -  магістрант кафедри неврології з циклом нейрохірургії Української медичної стоматологічної академії. З 1999р. по 2002р. – навчання в аспірантурі на кафедрі неврології і рефлексотерапії Національної медичної академії післядипломної освіти ім.П.Л.Шупика м. Києва.

З 2003р. Ханенко Н.В. кандидат медичних наук, здобула ще одну медичну спеціальність «рефлексотерапія». Працювала асистентом кафедри неврології і рефлексотерапії, а з 2008р. працює на посаді доцента цієї ж кафедри.

Основним напрямком наукової та клінічної роботи Ханенко Н.В. є розробка комплексного лікування хворих з цереброваскулярною патологією із застосуванням лазеропунктури та акупунктури,  розробка акупунктурного та лазеропунктурного підходу до лікування прозопалгій та цефалгій, комплексне лікування неврологічних проявів остеохондрозу хребта, використання поверхневої рефлексотерапії в клініці нервових хвороб.

На сьогоднішній день в здобутку Ханенко Н.В. є біля 90 наукових робіт, 3 навчальних посібники, має 2 деклараційні патенти на  винаходи і 1 авторське свідоцтво на твір, є лауреатом премії Академії медичних наук України для молодих вчених за серію наукових робіт.

Другие члены ассоциации